Streetview Johan van Egmondstraat 36 Gorinchem

Johan van Egmondstraat 36, 4205 GN Gorinchem

89 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Johan van Egmondstraat 36 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
283 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Johan van Egmondstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Egmondstraat 36

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Locatie van Johan van Egmondstraat 36

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Johan van Egmondstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Egmondstraat 36?

De prijsindicatie voor Johan van Egmondstraat 36 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €3.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Egmondstraat 36 zich tot de wijk Haarwijk West?

Johan van Egmondstraat 36 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Egmondstraat 36?

Johan van Egmondstraat 36 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Johan van Egmondstraat 36 vergeleken met de buurt?

Johan van Egmondstraat 36 heeft 89 m² woonoppervlakte en 283 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Egmondstraat 36 en wat betekent dat?

Johan van Egmondstraat 36 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Johan van Egmondstraat 36?

Johan van Egmondstraat 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Johan van Egmondstraat 36 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.