Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Inhoud
- 93 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €175.000 tot €225.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Koningin Wilhelminalaan 4 105 is een portiekflat in Gorinchem, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 4 105
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
11.8 kmDirect verkocht
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Koningin Wilhelminalaan 4 105 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €9.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminalaan 4 105 is een portiekflat van 31 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².
Koningin Wilhelminalaan 4 105 is een portiekflat in Haarwijk West, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Wilhelminalaan 4 105 heeft 31 m² woonoppervlakte en 93 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminalaan 4 105 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-06-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1586.9 kg/jaar.
Koningin Wilhelminalaan 4 105 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminalaan 4 105 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.