Tussenwoning Nicolaas Pieckstraat 27 Gorinchem

Nicolaas Pieckstraat 27, 4205 BR Gorinchem

161 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Nicolaas Pieckstraat 27 is een tussenwoning in Gorinchem, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 190 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
554 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nicolaas Pieckstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaas Pieckstraat 27

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
173.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.76 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

12.3 km

Buurtinformatie in Gorinchem

2375 Inwoners
1030 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1014 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Haarwijk Oost
50% Koopwoningen
4.736 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaas Pieckstraat 27

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Nicolaas Pieckstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaas Pieckstraat 27?

De prijsindicatie voor Nicolaas Pieckstraat 27 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk Oost is €298.000. Dat komt neer op circa €1.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaas Pieckstraat 27 zich tot de wijk Haarwijk Oost?

Nicolaas Pieckstraat 27 is een tussenwoning van 161 m² in de wijk Haarwijk Oost. De buurt telt 1.014 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.736 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaas Pieckstraat 27?

Nicolaas Pieckstraat 27 is een tussenwoning in Haarwijk Oost, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nicolaas Pieckstraat 27 vergeleken met de buurt?

Nicolaas Pieckstraat 27 heeft 161 m² woonoppervlakte en 554 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Haarwijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaas Pieckstraat 27 en wat betekent dat?

Nicolaas Pieckstraat 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-10-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaas Pieckstraat 27?

Nicolaas Pieckstraat 27 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 78 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk Oost?

De wijk Haarwijk Oost in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk Oost?