Streetview Nieuwe Hoven 102 Gorinchem

Nieuwe Hoven 102, 4205 BE Gorinchem

170 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Nieuwe Hoven 102 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 293 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
600 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Hoven 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwe Hoven 102

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
153.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.5%
CO₂-emissie
32.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwe Hoven 102

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Nieuwe Hoven 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwe Hoven 102?

De prijsindicatie voor Nieuwe Hoven 102 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €1.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwe Hoven 102 zich tot de wijk Haarwijk West?

Nieuwe Hoven 102 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwe Hoven 102?

Nieuwe Hoven 102 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwe Hoven 102 vergeleken met de buurt?

Nieuwe Hoven 102 heeft 170 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwe Hoven 102 en wat betekent dat?

Nieuwe Hoven 102 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwe Hoven 102?

Nieuwe Hoven 102 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Nieuwe Hoven 102 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.