Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 1035 m²
- Inhoud
- 750 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Dokter Zwaanstraat 3 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 1035 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dokter Zwaanstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
11.8 kmDe prijsindicatie voor Dokter Zwaanstraat 3 ligt rond €730.000 tot €830.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €1.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDokter Zwaanstraat 3 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².
Dokter Zwaanstraat 3 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dokter Zwaanstraat 3 heeft 180 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 1035 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dokter Zwaanstraat 3 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Dokter Zwaanstraat 3 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Dokter Zwaanstraat 3 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dokter Zwaanstraat 3: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.4 km.