Streetview Dokter Zwaanstraat 13 Gorinchem

Dokter Zwaanstraat 13, 4205 AL Gorinchem

136 m² Bouwjaar 1954 5 kamers Label G

Dokter Zwaanstraat 13 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 315 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
450 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Dokter Zwaanstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter Zwaanstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Gorinchem

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Gorinchem

3925 Inwoners
1710 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1702 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Haarwijk West
38% Koopwoningen
6.425 Inwoners per km²

Locatie van Dokter Zwaanstraat 13

Vergelijkbare woningen in Gorinchem

Veelgestelde vragen over Dokter Zwaanstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter Zwaanstraat 13?

De prijsindicatie voor Dokter Zwaanstraat 13 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Haarwijk West is €286.000. Dat komt neer op circa €2.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter Zwaanstraat 13 zich tot de wijk Haarwijk West?

Dokter Zwaanstraat 13 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Haarwijk West. De buurt telt 1.702 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.425 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter Zwaanstraat 13?

Dokter Zwaanstraat 13 is een woonhuis in Haarwijk West, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Dokter Zwaanstraat 13 vergeleken met de buurt?

Dokter Zwaanstraat 13 heeft 136 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Haarwijk West ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter Zwaanstraat 13 en wat betekent dat?

Dokter Zwaanstraat 13 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Dokter Zwaanstraat 13?

Dokter Zwaanstraat 13 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Haarwijk West?

De wijk Haarwijk West in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haarwijk West?

Vanuit Dokter Zwaanstraat 13 in Haarwijk West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.