Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Inhoud
- 344 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Wijnkoperstraat 373 is een woonhuis in Gorinchem, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 129 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €202.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wijnkoperstraat 373
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
11.5 kmDe prijsindicatie voor Wijnkoperstraat 373 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Gildenwijk is €202.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWijnkoperstraat 373 is een woonhuis van 101 m² in de wijk Gildenwijk. De buurt telt 2.996 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.066 inwoners per km².
Wijnkoperstraat 373 is een woonhuis in Gildenwijk, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Wijnkoperstraat 373 heeft 101 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Gildenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €202.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wijnkoperstraat 373 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-04-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Wijnkoperstraat 373 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Gildenwijk in Gorinchem (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.230 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €202.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Wijnkoperstraat 373 in Gildenwijk bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wijnkoperstraat 373: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.