Streetview Tobias Asserstraat 5 Goirle

Tobias Asserstraat 5, 5051 KS Goirle

89 m² Bouwjaar 1971 4 kamers Label C

Tobias Asserstraat 5 is een woonhuis in Goirle, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 92 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
92 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tobias Asserstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tobias Asserstraat 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goirle

1950 Inwoners
785 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Grobbendonck
85% Koopwoningen
4.694 Inwoners per km²

Locatie van Tobias Asserstraat 5

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Tobias Asserstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Tobias Asserstraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Grobbendonck is €433.000. Dat komt neer op circa €4.865 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tobias Asserstraat 5 zich tot de wijk Grobbendonck?

Tobias Asserstraat 5 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Grobbendonck. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tobias Asserstraat 5?

Tobias Asserstraat 5 is een woonhuis in Grobbendonck, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tobias Asserstraat 5 vergeleken met de buurt?

Tobias Asserstraat 5 heeft 89 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Het perceel is 92 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Grobbendonck ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tobias Asserstraat 5 en wat betekent dat?

Tobias Asserstraat 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tobias Asserstraat 5?

Tobias Asserstraat 5 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Grobbendonck?

De wijk Grobbendonck in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grobbendonck?

Vanuit Tobias Asserstraat 5 in Grobbendonck bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.