Streetview Tobias Asserstraat 15 Goirle

Tobias Asserstraat 15, 5051 KS Goirle

88 m² Bouwjaar 1970 6 kamers Label D

Tobias Asserstraat 15 is een woonhuis in Goirle, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 168 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €433.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tobias Asserstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tobias Asserstraat 15

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goirle

1950 Inwoners
785 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
785 Woningvoorraad
€433.000 Gem. woningwaarde Grobbendonck
85% Koopwoningen
4.694 Inwoners per km²

Locatie van Tobias Asserstraat 15

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Tobias Asserstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Tobias Asserstraat 15?

De prijsindicatie voor Tobias Asserstraat 15 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Grobbendonck is €433.000. Dat komt neer op circa €4.920 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tobias Asserstraat 15 zich tot de wijk Grobbendonck?

Tobias Asserstraat 15 is een woonhuis van 88 m² in de wijk Grobbendonck. De buurt telt 785 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.694 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tobias Asserstraat 15?

Tobias Asserstraat 15 is een woonhuis in Grobbendonck, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tobias Asserstraat 15 vergeleken met de buurt?

Tobias Asserstraat 15 heeft 88 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Grobbendonck ligt de gemiddelde woningwaarde op €433.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tobias Asserstraat 15 en wat betekent dat?

Tobias Asserstraat 15 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Tobias Asserstraat 15?

Tobias Asserstraat 15 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Grobbendonck?

De wijk Grobbendonck in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.950 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €433.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grobbendonck?

Vanuit Tobias Asserstraat 15 in Grobbendonck bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 3.1 km.