Streetview Burgemeester Rensstraat 24 Goirle

Burgemeester Rensstraat 24, 5051 CN Goirle

98 m² Bouwjaar 1951 Label C

Burgemeester Rensstraat 24 is een woonhuis in Goirle, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m² en een perceel van 255 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
255 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Rensstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Rensstraat 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.7
CO₂-emissie
5458.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goirle

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goirle

725 Inwoners
300 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
299 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Burgemeesters
79% Koopwoningen
3.879 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Rensstraat 24

Vergelijkbare woningen in Goirle

Veelgestelde vragen over Burgemeester Rensstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Rensstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Burgemeesters is €402.000. Dat komt neer op circa €4.102 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Rensstraat 24 zich tot de wijk Burgemeesters?

Burgemeester Rensstraat 24 is een woonhuis van 98 m² in de wijk Burgemeesters. De buurt telt 299 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.879 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Rensstraat 24?

Burgemeester Rensstraat 24 is een woonhuis in Burgemeesters, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Rensstraat 24 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Rensstraat 24 heeft 98 m² woonoppervlakte. Het perceel is 255 m². In Burgemeesters ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Rensstraat 24 en wat betekent dat?

Burgemeester Rensstraat 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 5458.99 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Burgemeesters?

De wijk Burgemeesters in Goirle (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Burgemeesters?

Vanuit Burgemeester Rensstraat 24 in Burgemeesters bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Burgemeesters?