Streetview Kreekslagweg 13 Goes

Kreekslagweg 13, 4465 BJ Goes

374 m² Bouwjaar 1998 8 kamers Label B

Kreekslagweg 13 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 374 m², een perceel van 1722 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €789.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
374 m²
Perceeloppervlakte
1722 m²
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kreekslagweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kreekslagweg 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Goes

930 Inwoners
400 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
409 Woningvoorraad
€789.000 Gem. woningwaarde Goese Meer
97% Koopwoningen
708 Inwoners per km²

Locatie van Kreekslagweg 13

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Kreekslagweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kreekslagweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Goese Meer is €789.000. Dat komt neer op circa €2.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kreekslagweg 13 zich tot de wijk Goese Meer?

Kreekslagweg 13 is een woonhuis van 374 m² in de wijk Goese Meer. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 708 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kreekslagweg 13?

Kreekslagweg 13 is een woonhuis in Goese Meer, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kreekslagweg 13 vergeleken met de buurt?

Kreekslagweg 13 heeft 374 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1722 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Goese Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €789.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kreekslagweg 13 en wat betekent dat?

Kreekslagweg 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-08-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kreekslagweg 13?

Kreekslagweg 13 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Goese Meer?

De wijk Goese Meer in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €789.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goese Meer?

Vanuit Kreekslagweg 13 in Goese Meer bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.