Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 976 m²
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 3
Aartjeskreek 2 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 976 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €789.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Aartjeskreek 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.7 kmSupermarkt
2.6 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
3.2 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
2.7 kmApotheek
3.3 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goese Meer is €789.000. Dat komt neer op circa €3.636 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAartjeskreek 2 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Goese Meer. De buurt telt 409 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 708 inwoners per km².
Aartjeskreek 2 is een woonhuis in Goese Meer, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Aartjeskreek 2 heeft 217 m² woonoppervlakte. Het perceel is 976 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Goese Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €789.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Aartjeskreek 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.81 kg/jaar.
Aartjeskreek 2 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Goese Meer in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €789.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Aartjeskreek 2 in Goese Meer bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 3.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Aartjeskreek 2: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 2.7 km.