Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 241 m²
- Perceeloppervlakte
- 581 m²
- Inhoud
- 895 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Karrelanden 21 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 581 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Karrelanden 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
2 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Mannee is €480.000. Dat komt neer op circa €1.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKarrelanden 21 is een woonhuis van 241 m² in de wijk Mannee. De buurt telt 403 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.312 inwoners per km².
Karrelanden 21 is een woonhuis in Mannee, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Karrelanden 21 heeft 241 m² woonoppervlakte en 895 m³ inhoud. Het perceel is 581 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Mannee ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Karrelanden 21 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-04-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.92 kg/jaar.
Karrelanden 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Mannee in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Karrelanden 21 in Mannee bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Karrelanden 21: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.1 km.