Eengezinswoning, vrijstaande woning Karremansweidjes 17 Goes

Karremansweidjes 17, 4464 JG Goes

172 m² Bouwjaar 2018 4 kamers 3 slaapkamers Label A+++

Karremansweidjes 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Goes, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 285 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
611 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Karremansweidjes 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Karremansweidjes 17

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
95.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
36.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
75.9%
CO₂-emissie
8.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Goes

1195 Inwoners
405 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
403 Woningvoorraad
€480.000 Gem. woningwaarde Mannee
90% Koopwoningen
3.312 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Karremansweidjes 17

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Karremansweidjes 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Karremansweidjes 17?

De prijsindicatie voor Karremansweidjes 17 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Mannee is €480.000. Dat komt neer op circa €2.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Karremansweidjes 17 zich tot de wijk Mannee?

Karremansweidjes 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 172 m² in de wijk Mannee. De buurt telt 403 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.312 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Karremansweidjes 17?

Karremansweidjes 17 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Mannee, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Karremansweidjes 17 vergeleken met de buurt?

Karremansweidjes 17 heeft 172 m² woonoppervlakte en 611 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Mannee ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Karremansweidjes 17 en wat betekent dat?

Karremansweidjes 17 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Karremansweidjes 17?

Karremansweidjes 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Mannee?

De wijk Mannee in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 1.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mannee?

Vanuit Karremansweidjes 17 in Mannee bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.