Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Lincolnlaan 22 Goes

Lincolnlaan 22, 4463 WZ Goes

140 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lincolnlaan 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Goes, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 229 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
229 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lincolnlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lincolnlaan 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
218.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Goes

6665 Inwoners
2985 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2916 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Goes-Noordwest
52% Koopwoningen
3.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lincolnlaan 22

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Lincolnlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Lincolnlaan 22?

De prijsindicatie voor Lincolnlaan 22 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Noordwest is €250.000. Dat komt neer op circa €1.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lincolnlaan 22 zich tot de wijk Goes-Noordwest?

Lincolnlaan 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Goes-Noordwest. De buurt telt 2.916 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lincolnlaan 22?

Lincolnlaan 22 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Goes-Noordwest, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lincolnlaan 22 vergeleken met de buurt?

Lincolnlaan 22 heeft 140 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 229 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Goes-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lincolnlaan 22 en wat betekent dat?

Lincolnlaan 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lincolnlaan 22?

Lincolnlaan 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Noordwest?

De wijk Goes-Noordwest in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 6.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Noordwest?

Vanuit Lincolnlaan 22 in Goes-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.