Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Anthony Edenlaan 25 Goes

Anthony Edenlaan 25, 4463 JD Goes

112 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Anthony Edenlaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Goes, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 250 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €250.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Anthony Edenlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anthony Edenlaan 25

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
129.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (117.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Goes

6665 Inwoners
2985 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2916 Woningvoorraad
€250.000 Gem. woningwaarde Goes-Noordwest
52% Koopwoningen
3.884 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anthony Edenlaan 25

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Anthony Edenlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Anthony Edenlaan 25?

De prijsindicatie voor Anthony Edenlaan 25 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Noordwest is €250.000. Dat komt neer op circa €2.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anthony Edenlaan 25 zich tot de wijk Goes-Noordwest?

Anthony Edenlaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 112 m² in de wijk Goes-Noordwest. De buurt telt 2.916 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.884 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anthony Edenlaan 25?

Anthony Edenlaan 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Goes-Noordwest, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anthony Edenlaan 25 vergeleken met de buurt?

Anthony Edenlaan 25 heeft 112 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Goes-Noordwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €250.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anthony Edenlaan 25 en wat betekent dat?

Anthony Edenlaan 25 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anthony Edenlaan 25?

Anthony Edenlaan 25 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 117 m².

Hoe is de woningmarkt in Goes-Noordwest?

De wijk Goes-Noordwest in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 6.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €250.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Noordwest?

Vanuit Anthony Edenlaan 25 in Goes-Noordwest bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.5 km.