Streetview Breitnerstraat 2 Goes

Breitnerstraat 2, 4462 SN Goes

230 m²

Breitnerstraat 2 is een woonhuis in Goes. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 274 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
274 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Breitnerstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Locatie van Breitnerstraat 2

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Breitnerstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Breitnerstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €961 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Breitnerstraat 2 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Breitnerstraat 2 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Hoe groot is Breitnerstraat 2 vergeleken met de buurt?

Breitnerstraat 2 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 274 m². In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Breitnerstraat 2 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Breitnerstraat 2: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goes-Zuid?

Recreatie nabij Goes-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Breitnerstraat 2?

Een woningrapport voor Breitnerstraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goes-Zuid. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen