Tussenwoning John Denverlaan 19 Goes

John Denverlaan 19, 4462 LV Goes

142 m² Bouwjaar 2005 6 kamers 4 slaapkamers Label A

John Denverlaan 19 is een tussenwoning in Goes, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 196 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
196 m²
Inhoud
496 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor John Denverlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Denverlaan 19

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goes

2595 Inwoners
985 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Overzuid
92% Koopwoningen
2.563 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van John Denverlaan 19

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over John Denverlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van John Denverlaan 19?

De prijsindicatie voor John Denverlaan 19 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €3.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Denverlaan 19 zich tot de wijk Overzuid?

John Denverlaan 19 is een tussenwoning van 142 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Denverlaan 19?

John Denverlaan 19 is een tussenwoning in Overzuid, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is John Denverlaan 19 vergeleken met de buurt?

John Denverlaan 19 heeft 142 m² woonoppervlakte en 496 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Denverlaan 19 en wat betekent dat?

John Denverlaan 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van John Denverlaan 19?

John Denverlaan 19 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Overzuid?

De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overzuid?

Vanuit John Denverlaan 19 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.