Eengezinswoning, vrijstaande woning Glenn Millerlaan 21 Goes

Glenn Millerlaan 21, 4462 LM Goes

141 m² Bouwjaar 2004 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Glenn Millerlaan 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Goes, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 342 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €426.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
342 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€550.000 tot €650.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Glenn Millerlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Glenn Millerlaan 21

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
104.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
78.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.9%
CO₂-emissie
18.45 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (132.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Goes

2595 Inwoners
985 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1027 Woningvoorraad
€426.000 Gem. woningwaarde Overzuid
92% Koopwoningen
2.563 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Glenn Millerlaan 21

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Glenn Millerlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Glenn Millerlaan 21?

De prijsindicatie voor Glenn Millerlaan 21 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Overzuid is €426.000. Dat komt neer op circa €3.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Glenn Millerlaan 21 zich tot de wijk Overzuid?

Glenn Millerlaan 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 141 m² in de wijk Overzuid. De buurt telt 1.027 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Glenn Millerlaan 21?

Glenn Millerlaan 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Overzuid, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Glenn Millerlaan 21 vergeleken met de buurt?

Glenn Millerlaan 21 heeft 141 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 342 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Overzuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €426.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Glenn Millerlaan 21 en wat betekent dat?

Glenn Millerlaan 21 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-06-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Glenn Millerlaan 21?

Glenn Millerlaan 21 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 132 m².

Hoe is de woningmarkt in Overzuid?

De wijk Overzuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.595 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €426.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Overzuid?

Vanuit Glenn Millerlaan 21 in Overzuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.