Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 508 m²
- Perceeloppervlakte
- 1225 m²
Verrijn Stuartweg 28 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 508 m² en een perceel van 1225 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Verrijn Stuartweg 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.3 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
1.2 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Industrieterrein De Poel is €432.000. Dat komt neer op circa €850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVerrijn Stuartweg 28 is een woonhuis van 508 m² in de wijk Industrieterrein De Poel. De buurt telt 28 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².
Verrijn Stuartweg 28 is een woonhuis in Industrieterrein De Poel, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Verrijn Stuartweg 28 heeft 508 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1225 m². In Industrieterrein De Poel ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Verrijn Stuartweg 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-10-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Industrieterrein De Poel in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Verrijn Stuartweg 28 in Industrieterrein De Poel bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Verrijn Stuartweg 28: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 2.4 km.