Streetview Tomatestraat 12 Goes

Tomatestraat 12, 4462 CT Goes

147 m² Bouwjaar 2010 9 kamers 5 slaapkamers Label A

Tomatestraat 12 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 340 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
340 m²
Inhoud
538 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tomatestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tomatestraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
109.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
129.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.8%
CO₂-emissie
23.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Locatie van Tomatestraat 12

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Tomatestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Tomatestraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €1.503 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tomatestraat 12 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Tomatestraat 12 is een woonhuis van 147 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tomatestraat 12?

Tomatestraat 12 is een woonhuis in Goes-Zuid, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tomatestraat 12 vergeleken met de buurt?

Tomatestraat 12 heeft 147 m² woonoppervlakte en 538 m³ inhoud. Het perceel is 340 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tomatestraat 12 en wat betekent dat?

Tomatestraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tomatestraat 12?

Tomatestraat 12 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Tomatestraat 12 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.