Streetview Cypressenstraat 20 Goes

Cypressenstraat 20, 4462 BV Goes

50 m² Bouwjaar 1970 2 kamers Label C

Cypressenstraat 20 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m², een perceel van 168 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
50 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Cypressenstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cypressenstraat 20

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
231.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Locatie van Cypressenstraat 20

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Cypressenstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Cypressenstraat 20?

De prijsindicatie voor Cypressenstraat 20 ligt rond €70.000 tot €95.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €4.420 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cypressenstraat 20 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Cypressenstraat 20 is een woonhuis van 50 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cypressenstraat 20?

Cypressenstraat 20 is een woonhuis in Goes-Zuid, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cypressenstraat 20 vergeleken met de buurt?

Cypressenstraat 20 heeft 50 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cypressenstraat 20 en wat betekent dat?

Cypressenstraat 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cypressenstraat 20?

Cypressenstraat 20 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Cypressenstraat 20 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.