eengezinswoning Populierenstraat 8 Goes

Populierenstraat 8, 4462 BE Goes

133 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Populierenstraat 8 is een eengezinswoning in Goes, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 256 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
504 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Populierenstraat 8

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Populierenstraat 8

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Populierenstraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Populierenstraat 8?

De prijsindicatie voor Populierenstraat 8 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €1.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Populierenstraat 8 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Populierenstraat 8 is een eengezinswoning van 133 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Populierenstraat 8?

Populierenstraat 8 is een eengezinswoning in Goes-Zuid, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Populierenstraat 8 vergeleken met de buurt?

Populierenstraat 8 heeft 133 m² woonoppervlakte en 504 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Populierenstraat 8 en wat betekent dat?

Populierenstraat 8 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Populierenstraat 8?

Populierenstraat 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Populierenstraat 8 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.