Geschakelde woning Kloetingseweg 16 Goes

Kloetingseweg 16, 4462 BA Goes

173 m² Bouwjaar 1914 8 kamers 6 slaapkamers Label D

Kloetingseweg 16 is een geschakelde woning in Goes, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 665 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
665 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kloetingseweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloetingseweg 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloetingseweg 16

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Kloetingseweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloetingseweg 16?

De prijsindicatie voor Kloetingseweg 16 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €1.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloetingseweg 16 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Kloetingseweg 16 is een geschakelde woning van 173 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloetingseweg 16?

Kloetingseweg 16 is een geschakelde woning in Goes-Zuid, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kloetingseweg 16 vergeleken met de buurt?

Kloetingseweg 16 heeft 173 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 665 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloetingseweg 16 en wat betekent dat?

Kloetingseweg 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-07-02. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.67 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloetingseweg 16?

Kloetingseweg 16 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Kloetingseweg 16 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.