Streetview Kloetingseweg 12 Goes

Kloetingseweg 12, 4462 BA Goes

104 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Kloetingseweg 12 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 104 m², een perceel van 172 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €221.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
104 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kloetingseweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloetingseweg 12

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
290.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
386.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
70.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Goes

4355 Inwoners
2265 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2468 Woningvoorraad
€221.000 Gem. woningwaarde Goes-Zuid
30% Koopwoningen
3.753 Inwoners per km²

Locatie van Kloetingseweg 12

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Kloetingseweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloetingseweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Zuid is €221.000. Dat komt neer op circa €2.125 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloetingseweg 12 zich tot de wijk Goes-Zuid?

Kloetingseweg 12 is een woonhuis van 104 m² in de wijk Goes-Zuid. De buurt telt 2.468 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.753 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloetingseweg 12?

Kloetingseweg 12 is een woonhuis in Goes-Zuid, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kloetingseweg 12 vergeleken met de buurt?

Kloetingseweg 12 heeft 104 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Goes-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €221.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloetingseweg 12 en wat betekent dat?

Kloetingseweg 12 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-10-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 70.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kloetingseweg 12?

Kloetingseweg 12 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Zuid?

De wijk Goes-Zuid in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 4.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €221.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Zuid?

Vanuit Kloetingseweg 12 in Goes-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.