Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 559 m²
Valckeslotlaan 149 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 559 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Valckeslotlaan 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goes-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €1.074 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenValckeslotlaan 149 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Goes-Oost. De buurt telt 3.125 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².
Valckeslotlaan 149 is een woonhuis in Goes-Oost, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Valckeslotlaan 149 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 559 m². In Goes-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Goes-Oost in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 5.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Valckeslotlaan 149 in Goes-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Valckeslotlaan 149: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Goes-Oost: restaurant (0.9 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Valckeslotlaan 149 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goes-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.