Eindwoning Zonnebloemstraat 51 Goes

Zonnebloemstraat 51, 4461 PK Goes

294 m² Bouwjaar 1930 14 kamers 5 slaapkamers Label A++

Zonnebloemstraat 51 is een eindwoning in Goes, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m², een perceel van 696 m² en 14 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
294 m²
Perceeloppervlakte
696 m²
Inhoud
1427 m³
Kamers
14
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.035.000 tot €1.285.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zonnebloemstraat 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zonnebloemstraat 51

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
120.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
57.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
68.6%
CO₂-emissie
13.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (378.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Goes

5755 Inwoners
2935 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3125 Woningvoorraad
€260.000 Gem. woningwaarde Goes-Oost
54% Koopwoningen
4.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zonnebloemstraat 51

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Zonnebloemstraat 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Zonnebloemstraat 51?

De prijsindicatie voor Zonnebloemstraat 51 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €884 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zonnebloemstraat 51 zich tot de wijk Goes-Oost?

Zonnebloemstraat 51 is een eindwoning van 294 m² in de wijk Goes-Oost. De buurt telt 3.125 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zonnebloemstraat 51?

Zonnebloemstraat 51 is een eindwoning in Goes-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zonnebloemstraat 51 vergeleken met de buurt?

Zonnebloemstraat 51 heeft 294 m² woonoppervlakte en 1427 m³ inhoud. Het perceel is 696 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Goes-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zonnebloemstraat 51 en wat betekent dat?

Zonnebloemstraat 51 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zonnebloemstraat 51?

Zonnebloemstraat 51 heeft 14 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 378 m².

Hoe is de woningmarkt in Goes-Oost?

De wijk Goes-Oost in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 5.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Oost?

Vanuit Zonnebloemstraat 51 in Goes-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.