Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 302 m²
- Perceeloppervlakte
- 493 m²
- Inhoud
- 1058 m³
- Kamers
- 11
- Slaapkamers
- 9
Vosmaerstraat 14 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 302 m², een perceel van 493 m² en 11 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €260.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vosmaerstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Goes-Oost is €260.000. Dat komt neer op circa €861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVosmaerstraat 14 is een woonhuis van 302 m² in de wijk Goes-Oost. De buurt telt 3.125 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.078 inwoners per km².
Vosmaerstraat 14 is een woonhuis in Goes-Oost, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Vosmaerstraat 14 heeft 302 m² woonoppervlakte en 1058 m³ inhoud. Het perceel is 493 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Goes-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €260.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vosmaerstraat 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-09-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.27 kg/jaar.
Vosmaerstraat 14 heeft 11 kamers waarvan 9 slaapkamers.
De wijk Goes-Oost in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 5.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €260.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Vosmaerstraat 14 in Goes-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vosmaerstraat 14: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.