Eengezinswoning, tussenwoning Zuidvlietstraat 33 Goes

Zuidvlietstraat 33, 4461 GW Goes

98 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Zuidvlietstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Goes, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
348 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Zuidvlietstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuidvlietstraat 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
175.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.7%
CO₂-emissie
39.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en pelletkachel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuidvlietstraat 33

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Zuidvlietstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuidvlietstraat 33?

De prijsindicatie voor Zuidvlietstraat 33 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €2.714 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuidvlietstraat 33 zich tot de wijk Goes-West?

Zuidvlietstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning van 98 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuidvlietstraat 33?

Zuidvlietstraat 33 is een eengezinswoning, tussenwoning in Goes-West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zuidvlietstraat 33 vergeleken met de buurt?

Zuidvlietstraat 33 heeft 98 m² woonoppervlakte en 348 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuidvlietstraat 33 en wat betekent dat?

Zuidvlietstraat 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuidvlietstraat 33?

Zuidvlietstraat 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit Zuidvlietstraat 33 in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.