Hoekwoning Naereboutstraat 41 Goes

Naereboutstraat 41, 4461 GR Goes

94 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A++++

Naereboutstraat 41 is een hoekwoning in Goes, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 168 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met kunststof
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Naereboutstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Naereboutstraat 41

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
69.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-6.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
105%
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (89.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Naereboutstraat 41

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Naereboutstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Naereboutstraat 41?

De prijsindicatie voor Naereboutstraat 41 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €2.830 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Naereboutstraat 41 zich tot de wijk Goes-West?

Naereboutstraat 41 is een hoekwoning van 94 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Naereboutstraat 41?

Naereboutstraat 41 is een hoekwoning in Goes-West, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Naereboutstraat 41 vergeleken met de buurt?

Naereboutstraat 41 heeft 94 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Naereboutstraat 41 en wat betekent dat?

Naereboutstraat 41 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2031-06-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -1.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Naereboutstraat 41?

Naereboutstraat 41 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 89 m².

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit Naereboutstraat 41 in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.