Streetview Piet Heinstraat 2 A Goes

Piet Heinstraat 2 A, 4461 GL Goes

263 m² Bouwjaar 1950

Piet Heinstraat 2 A is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m² en een perceel van 584 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
263 m²
Perceeloppervlakte
584 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Piet Heinstraat 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Goes

3385 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1756 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Goes-West
55% Koopwoningen
2.771 Inwoners per km²

Locatie van Piet Heinstraat 2 A

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Piet Heinstraat 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Heinstraat 2 A?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-West is €266.000. Dat komt neer op circa €1.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Heinstraat 2 A zich tot de wijk Goes-West?

Piet Heinstraat 2 A is een woonhuis van 263 m² in de wijk Goes-West. De buurt telt 1.756 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.771 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Heinstraat 2 A?

Piet Heinstraat 2 A is een woonhuis in Goes-West, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Piet Heinstraat 2 A vergeleken met de buurt?

Piet Heinstraat 2 A heeft 263 m² woonoppervlakte. Het perceel is 584 m². In Goes-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Goes-West?

De wijk Goes-West in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-West?

Vanuit Piet Heinstraat 2 A in Goes-West bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Piet Heinstraat 2 A: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Goes-West?

Recreatie nabij Goes-West: restaurant (0.7 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Piet Heinstraat 2 A?

Een woningrapport voor Piet Heinstraat 2 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Goes-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.