Bovenwoning Kolveniershof 74 Goes

Kolveniershof 74, 4461 DB Goes

83 m² Bouwjaar 2001 3 kamers Label A

Kolveniershof 74 is een bovenwoning in Goes, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
272 m³
Kamers
3
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kolveniershof 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kolveniershof 74

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goes

2240 Inwoners
1520 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Goes-Centrum
35% Koopwoningen
4.690 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kolveniershof 74

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Kolveniershof 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Kolveniershof 74?

De prijsindicatie voor Kolveniershof 74 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Goes-Centrum is €242.000. Dat komt neer op circa €2.916 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kolveniershof 74 zich tot de wijk Goes-Centrum?

Kolveniershof 74 is een bovenwoning van 83 m² in de wijk Goes-Centrum. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.690 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kolveniershof 74?

Kolveniershof 74 is een bovenwoning in Goes-Centrum, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kolveniershof 74 vergeleken met de buurt?

Kolveniershof 74 heeft 83 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Goes-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kolveniershof 74 en wat betekent dat?

Kolveniershof 74 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kolveniershof 74?

Kolveniershof 74 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Centrum?

De wijk Goes-Centrum in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?

Vanuit Kolveniershof 74 in Goes-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.