Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 2022
- Woonoppervlakte
- 998 m²
- Perceeloppervlakte
- 2429 m²
- Inhoud
- 8584 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Westwal 83 is een niet-woning in Goes, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 998 m² en een perceel van 2429 m². Het energielabel is A+++.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Westwal 83
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,9 kmSupermarkt
0,4 kmHuisarts
1,1 kmTreinstation
1,2 kmSnelweg oprit
1,4 kmKinderdagverblijf
0,9 kmMiddelbare school
1,2 kmApotheek
1,2 kmZiekenhuis
4,1 kmRestaurant
0,3 kmCafé
0,4 kmBibliotheek
0,9 kmBioscoop
3,1 kmWestwal 83 ligt in de buurt Goes-Centrum in Goes. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.400 inwoners en 1.687 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 37% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 269.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool en 1,1 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· andere beschikking · 82 meter
· andere beschikking · 62 meter
· andere beschikking · 57 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Goes-Centrum €269.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWestwal 83 is een niet-woning van 998 m² in de CBS-buurt Goes-Centrum. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.687 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.020 inwoners per km².
Westwal 83 is een niet-woning in Goes-Centrum, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Westwal 83 heeft 998 m² woonoppervlakte en 8584 m³ inhoud. Het perceel is 2429 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Goes-Centrum €269.000.
Westwal 83 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 37.55 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Goes-Centrum in Goes (Zeeland) 2.400 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €269.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Goes-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,9 km tot een basisschool, 1,1 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Goes-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,1 km tot een ziekenhuis, 1,2 km tot een apotheek, 0,9 km tot een kinderdagverblijf, 1,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Goes-Centrum in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Westwal 83 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Goes-Centrum. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2022, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Goes presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.