Streetview Nieuwstraat 25 Goes

Nieuwstraat 25, 4461 CD Goes

110 m² Bouwjaar 1960 Label D

Nieuwstraat 25 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en een perceel van 82 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
82 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwstraat 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.05 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goes

2240 Inwoners
1520 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Goes-Centrum
35% Koopwoningen
4.690 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwstraat 25

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 25?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Centrum is €242.000. Dat komt neer op circa €2.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 25 zich tot de wijk Goes-Centrum?

Nieuwstraat 25 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Goes-Centrum. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.690 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 25?

Nieuwstraat 25 is een woonhuis in Goes-Centrum, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nieuwstraat 25 vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 25 heeft 110 m² woonoppervlakte. Het perceel is 82 m². In Goes-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwstraat 25 en wat betekent dat?

Nieuwstraat 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.05 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Centrum?

De wijk Goes-Centrum in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?

Vanuit Nieuwstraat 25 in Goes-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 25: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.2 km.