Streetview Rozemarijnstraat 16 Goes

Rozemarijnstraat 16, 4461 BZ Goes

52 m² Bouwjaar 1750 Label E

Rozemarijnstraat 16 is een woonhuis in Goes, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rozemarijnstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rozemarijnstraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
189 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Goes

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Goes

2240 Inwoners
1520 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
1633 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Goes-Centrum
35% Koopwoningen
4.690 Inwoners per km²

Locatie van Rozemarijnstraat 16

Vergelijkbare woningen in Goes

Veelgestelde vragen over Rozemarijnstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Rozemarijnstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Goes-Centrum is €242.000. Dat komt neer op circa €4.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rozemarijnstraat 16 zich tot de wijk Goes-Centrum?

Rozemarijnstraat 16 is een woonhuis van 52 m² in de wijk Goes-Centrum. De buurt telt 1.633 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.690 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rozemarijnstraat 16?

Rozemarijnstraat 16 is een woonhuis in Goes-Centrum, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rozemarijnstraat 16 vergeleken met de buurt?

Rozemarijnstraat 16 heeft 52 m² woonoppervlakte. In Goes-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rozemarijnstraat 16 en wat betekent dat?

Rozemarijnstraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-05-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.45 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Goes-Centrum?

De wijk Goes-Centrum in Goes (Zeeland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?

Vanuit Rozemarijnstraat 16 in Goes-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Goes-Centrum?