Streetview Burgemeester van Poppelstraat 113 A Gilze

Burgemeester van Poppelstraat 113 A, 5126 VC Gilze

147 m² Bouwjaar 1991 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Burgemeester van Poppelstraat 113 A is een woonhuis in Gilze, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 295 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
295 m²
Inhoud
548 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Poppelstraat 113 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Poppelstraat 113 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Gilze

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Gilze

2210 Inwoners
970 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
991 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Steenakkers
63% Koopwoningen
4.573 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van Poppelstraat 113 A

Vergelijkbare woningen in Gilze

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Poppelstraat 113 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Poppelstraat 113 A?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Poppelstraat 113 A ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Steenakkers is €314.000. Dat komt neer op circa €2.136 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Poppelstraat 113 A zich tot de wijk Steenakkers?

Burgemeester van Poppelstraat 113 A is een woonhuis van 147 m² in de wijk Steenakkers. De buurt telt 991 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.573 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Poppelstraat 113 A?

Burgemeester van Poppelstraat 113 A is een woonhuis in Steenakkers, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Burgemeester van Poppelstraat 113 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Poppelstraat 113 A heeft 147 m² woonoppervlakte en 548 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Steenakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Poppelstraat 113 A en wat betekent dat?

Burgemeester van Poppelstraat 113 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Poppelstraat 113 A?

Burgemeester van Poppelstraat 113 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Steenakkers?

De wijk Steenakkers in Gilze (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Steenakkers?

Vanuit Burgemeester van Poppelstraat 113 A in Steenakkers bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 1.4 km.