Streetview Burg ten Veldestr 8 Genemuiden

Burg ten Veldestr 8, 8281 ZS Genemuiden

195 m² Bouwjaar 1935

Burg ten Veldestr 8 is een woonhuis in Genemuiden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m² en een perceel van 122 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €244.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
122 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burg ten Veldestr 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Genemuiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

12.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

13.3 km

Buurtinformatie in Genemuiden

890 Inwoners
385 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
389 Woningvoorraad
€244.000 Gem. woningwaarde Genemuiden Noord-Oost
79% Koopwoningen
4.246 Inwoners per km²

Locatie van Burg ten Veldestr 8

Vergelijkbare woningen in Genemuiden

Veelgestelde vragen over Burg ten Veldestr 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg ten Veldestr 8?

De gemiddelde woningwaarde in Genemuiden Noord-Oost is €244.000. Dat komt neer op circa €1.251 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg ten Veldestr 8 zich tot de wijk Genemuiden Noord-Oost?

Burg ten Veldestr 8 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Genemuiden Noord-Oost. De buurt telt 389 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.246 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg ten Veldestr 8?

Burg ten Veldestr 8 is een woonhuis in Genemuiden Noord-Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burg ten Veldestr 8 vergeleken met de buurt?

Burg ten Veldestr 8 heeft 195 m² woonoppervlakte. Het perceel is 122 m². In Genemuiden Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €244.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Genemuiden Noord-Oost?

De wijk Genemuiden Noord-Oost in Genemuiden (Overijssel) kenmerkt zich door 890 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €244.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Genemuiden Noord-Oost?

Vanuit Burg ten Veldestr 8 in Genemuiden Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 12.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Genemuiden Noord-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burg ten Veldestr 8: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Genemuiden Noord-Oost?