Straatbeeld van Markt 1 in Gendt

Markt 1, 6691 BK Gendt

657 m² Bouwjaar 1949 Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Markt 1 is een niet-woning in Gendt, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 657 m² en een perceel van 570 m². Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
657 m²
Perceeloppervlakte
570 m²
Inhoud
4075 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Markt 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Markt 1

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
182.27 kWh/m²
CO₂-emissie
56.78 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Centrum Gendt

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

10,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,8 km
Gezondheid

Apotheek

0,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,9 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,3 km
Cultuur

Bibliotheek

0,3 km
Cultuur

Bioscoop

10,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Centrum Gendt

Markt 1 ligt in de buurt Centrum Gendt in Gendt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 835 inwoners en 394 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 65% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 365.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

835 Inwoners
390 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
394 Woningvoorraad
€365.000 Gem. WOZ-waarde Centrum Gendt
65% Koopwoningen
3.898 Inwoners per km²

Locatie van Markt 1

Officiële bekendmakingen rond Markt 1

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· evenementenvergunning · 30 meter

Aanvraag vergunning voor het organiseren van het Gendtse Kermis matinee van 22 tot en met 25 augustus 2026 aan Dorpstraat 2 te Gendt

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Gendt. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Markt 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Markt 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Gendt €365.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Markt 1 zich tot de CBS-buurt Centrum Gendt?

Markt 1 is een niet-woning van 657 m² in de CBS-buurt Centrum Gendt. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 394 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.898 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Markt 1?

Markt 1 is een niet-woning in Centrum Gendt, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Markt 1 vergeleken met de buurt?

Markt 1 heeft 657 m² woonoppervlakte en 4075 m³ inhoud. Het perceel is 570 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Centrum Gendt €365.000.

Wat is het energielabel van Markt 1 en wat betekent dat?

Markt 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-01-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.78 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Centrum Gendt?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Centrum Gendt in Gendt (Gelderland) 835 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €365.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Gendt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Gendt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 10,8 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Centrum Gendt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Gendt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 10,9 km tot een ziekenhuis, 0,3 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 4,8 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Centrum Gendt?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Centrum Gendt in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,3 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Markt 1?

Een woningrapport voor Markt 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Centrum Gendt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1949, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Gendt presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars