Tussenwoning Drossard de la Courtstraat 11 Gemert

Drossard de la Courtstraat 11, 5421 JE Gemert

76 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Drossard de la Courtstraat 11 is een tussenwoning in Gemert, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 195 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Drossard de la Courtstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drossard de la Courtstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
173.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (98.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Gemert

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

12 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

11.7 km

Buurtinformatie in Gemert

6135 Inwoners
2520 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
2527 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Gemert-Oost
67% Koopwoningen
5.082 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Drossard de la Courtstraat 11

Vergelijkbare woningen in Gemert

Veelgestelde vragen over Drossard de la Courtstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Drossard de la Courtstraat 11?

De prijsindicatie voor Drossard de la Courtstraat 11 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Gemert-Oost is €351.000. Dat komt neer op circa €4.618 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drossard de la Courtstraat 11 zich tot de wijk Gemert-Oost?

Drossard de la Courtstraat 11 is een tussenwoning van 76 m² in de wijk Gemert-Oost. De buurt telt 2.527 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.082 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drossard de la Courtstraat 11?

Drossard de la Courtstraat 11 is een tussenwoning in Gemert-Oost, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Drossard de la Courtstraat 11 vergeleken met de buurt?

Drossard de la Courtstraat 11 heeft 76 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gemert-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drossard de la Courtstraat 11 en wat betekent dat?

Drossard de la Courtstraat 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-10-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Drossard de la Courtstraat 11?

Drossard de la Courtstraat 11 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 98 m².

Hoe is de woningmarkt in Gemert-Oost?

De wijk Gemert-Oost in Gemert (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 6.135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gemert-Oost?