Streetview Bergerweg 108 Geleen

Bergerweg 108, 6167 RH Geleen

354 m² Bouwjaar 1840 Label C

Bergerweg 108 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1840. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1840
Woonoppervlakte
354 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bergerweg 108

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bergerweg 108

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
219.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Geleen

240 Inwoners
110 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
108 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Graetheide
84% Koopwoningen
37 Inwoners per km²

Locatie van Bergerweg 108

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Bergerweg 108

Wat is de geschatte woningwaarde van Bergerweg 108?

De gemiddelde woningwaarde in Graetheide is €342.000. Dat komt neer op circa €966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bergerweg 108 zich tot de wijk Graetheide?

Bergerweg 108 is een woonhuis van 354 m² in de wijk Graetheide. De buurt telt 108 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bergerweg 108?

Bergerweg 108 is een woonhuis in Graetheide, gebouwd in 1840 (186 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bergerweg 108 vergeleken met de buurt?

Bergerweg 108 heeft 354 m² woonoppervlakte. In Graetheide ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bergerweg 108 en wat betekent dat?

Bergerweg 108 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.33 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Graetheide?

De wijk Graetheide in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Graetheide?

Vanuit Bergerweg 108 in Graetheide bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Graetheide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bergerweg 108: ziekenhuis op 7.9 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 5.2 km.