Streetview Halewijnstraat 22 Geleen

Halewijnstraat 22, 6166 KJ Geleen

182 m² Bouwjaar 1992 10 kamers 4 slaapkamers Label B

Halewijnstraat 22 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 564 m² en 10 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
564 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
10
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Halewijnstraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Halewijnstraat 22

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Geleen

5210 Inwoners
2670 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2713 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Oud-Geleen en Haesselderveld
61% Koopwoningen
3.137 Inwoners per km²

Locatie van Halewijnstraat 22

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Halewijnstraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Halewijnstraat 22?

De prijsindicatie voor Halewijnstraat 22 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Geleen en Haesselderveld is €237.000. Dat komt neer op circa €1.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Halewijnstraat 22 zich tot de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld?

Halewijnstraat 22 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld. De buurt telt 2.713 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Halewijnstraat 22?

Halewijnstraat 22 is een woonhuis in Oud-Geleen en Haesselderveld, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Halewijnstraat 22 vergeleken met de buurt?

Halewijnstraat 22 heeft 182 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 564 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oud-Geleen en Haesselderveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Halewijnstraat 22 en wat betekent dat?

Halewijnstraat 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-10-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Halewijnstraat 22?

Halewijnstraat 22 heeft 10 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Geleen en Haesselderveld?

De wijk Oud-Geleen en Haesselderveld in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Geleen en Haesselderveld?