Streetview Rietbeek 44 Geleen

Rietbeek 44, 6166 GV Geleen

136 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Rietbeek 44 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 211 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rietbeek 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietbeek 44

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Geleen

5210 Inwoners
2670 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2713 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Oud-Geleen en Haesselderveld
61% Koopwoningen
3.137 Inwoners per km²

Locatie van Rietbeek 44

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Rietbeek 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietbeek 44?

De prijsindicatie voor Rietbeek 44 ligt rond €190.000 tot €240.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Geleen en Haesselderveld is €237.000. Dat komt neer op circa €1.743 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietbeek 44 zich tot de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld?

Rietbeek 44 is een woonhuis van 136 m² in de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld. De buurt telt 2.713 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietbeek 44?

Rietbeek 44 is een woonhuis in Oud-Geleen en Haesselderveld, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietbeek 44 vergeleken met de buurt?

Rietbeek 44 heeft 136 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oud-Geleen en Haesselderveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietbeek 44 en wat betekent dat?

Rietbeek 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-04-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietbeek 44?

Rietbeek 44 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Geleen en Haesselderveld?

De wijk Oud-Geleen en Haesselderveld in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Geleen en Haesselderveld?

Vanuit Rietbeek 44 in Oud-Geleen en Haesselderveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.2 km.