Streetview Marcellienstraat 19 A Geleen

Marcellienstraat 19 A, 6166 CP Geleen

165 m² Bouwjaar 1732 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Marcellienstraat 19 A is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1732. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 98 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1732
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
636 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Marcellienstraat 19 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marcellienstraat 19 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Geleen

5210 Inwoners
2670 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2713 Woningvoorraad
€237.000 Gem. woningwaarde Oud-Geleen en Haesselderveld
61% Koopwoningen
3.137 Inwoners per km²

Locatie van Marcellienstraat 19 A

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Marcellienstraat 19 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Marcellienstraat 19 A?

De prijsindicatie voor Marcellienstraat 19 A ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Oud-Geleen en Haesselderveld is €237.000. Dat komt neer op circa €1.436 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marcellienstraat 19 A zich tot de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld?

Marcellienstraat 19 A is een woonhuis van 165 m² in de wijk Oud-Geleen en Haesselderveld. De buurt telt 2.713 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.137 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marcellienstraat 19 A?

Marcellienstraat 19 A is een woonhuis in Oud-Geleen en Haesselderveld, gebouwd in 1732 (294 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Marcellienstraat 19 A vergeleken met de buurt?

Marcellienstraat 19 A heeft 165 m² woonoppervlakte en 636 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Oud-Geleen en Haesselderveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marcellienstraat 19 A en wat betekent dat?

Marcellienstraat 19 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Marcellienstraat 19 A?

Marcellienstraat 19 A heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oud-Geleen en Haesselderveld?

De wijk Oud-Geleen en Haesselderveld in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 5.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oud-Geleen en Haesselderveld?