Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Rubensstraat 14 Geleen

Rubensstraat 14, 6165 TR Geleen

89 m² Bouwjaar 1959 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Rubensstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Geleen, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 268 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
268 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rubensstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rubensstraat 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
226.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
353.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.08 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rubensstraat 14

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Rubensstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Rubensstraat 14?

De prijsindicatie voor Rubensstraat 14 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €2.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rubensstraat 14 zich tot de wijk Kluis?

Rubensstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rubensstraat 14?

Rubensstraat 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kluis, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rubensstraat 14 vergeleken met de buurt?

Rubensstraat 14 heeft 89 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 268 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rubensstraat 14 en wat betekent dat?

Rubensstraat 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-02-24. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rubensstraat 14?

Rubensstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Rubensstraat 14 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.