2-onder-1-kapwoning Parklaan 7 Geleen

Parklaan 7, 6165 CJ Geleen

200 m² Bouwjaar 1957 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Parklaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Geleen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 523 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
523 m²
Inhoud
837 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parklaan 7

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Parklaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 7?

De prijsindicatie voor Parklaan 7 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €1.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 7 zich tot de wijk Kluis?

Parklaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning van 200 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 7?

Parklaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Kluis, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Parklaan 7 vergeleken met de buurt?

Parklaan 7 heeft 200 m² woonoppervlakte en 837 m³ inhoud. Het perceel is 523 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 7 en wat betekent dat?

Parklaan 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-04-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parklaan 7?

Parklaan 7 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Parklaan 7 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kluis?