Penthouse Daalhof 57 Geleen

Daalhof 57, 6165 BZ Geleen

129 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 3 slaapkamers Label B

Daalhof 57 is een penthouse in Geleen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
129 m²
Inhoud
515 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Daalhof 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Daalhof 57

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
105.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Daalhof 57

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Daalhof 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Daalhof 57?

De prijsindicatie voor Daalhof 57 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €1.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Daalhof 57 zich tot de wijk Kluis?

Daalhof 57 is een penthouse van 129 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Daalhof 57?

Daalhof 57 is een penthouse in Kluis, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Daalhof 57 vergeleken met de buurt?

Daalhof 57 heeft 129 m² woonoppervlakte en 515 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Daalhof 57 en wat betekent dat?

Daalhof 57 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Daalhof 57?

Daalhof 57 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Daalhof 57 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kluis?