Villa, vrijstaande woning Kummenaedestraat 72 Geleen

Kummenaedestraat 72, 6165 BX Geleen

378 m² Bouwjaar 1953 12 kamers 6 slaapkamers Label E

Kummenaedestraat 72 is een villa, vrijstaande woning in Geleen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 378 m², een perceel van 1030 m² en 12 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
378 m²
Perceeloppervlakte
1030 m²
Inhoud
1579 m³
Kamers
12
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kummenaedestraat 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kummenaedestraat 72

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
201.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
304.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.14 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas en voorzetramen

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kummenaedestraat 72

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Kummenaedestraat 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Kummenaedestraat 72?

De prijsindicatie voor Kummenaedestraat 72 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €598 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kummenaedestraat 72 zich tot de wijk Kluis?

Kummenaedestraat 72 is een villa, vrijstaande woning van 378 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kummenaedestraat 72?

Kummenaedestraat 72 is een villa, vrijstaande woning in Kluis, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kummenaedestraat 72 vergeleken met de buurt?

Kummenaedestraat 72 heeft 378 m² woonoppervlakte en 1579 m³ inhoud. Het perceel is 1030 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kummenaedestraat 72 en wat betekent dat?

Kummenaedestraat 72 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-22. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kummenaedestraat 72?

Kummenaedestraat 72 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Kummenaedestraat 72 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.