Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Kwartelstraat 13 Geleen

Kwartelstraat 13, 6165 BC Geleen

84 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Kwartelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Geleen, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 235 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €226.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
235 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kwartelstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwartelstraat 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.26 kg/m²

Tuin
Ja (131.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Geleen

4805 Inwoners
2440 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2485 Woningvoorraad
€226.000 Gem. woningwaarde Kluis
64% Koopwoningen
4.347 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kwartelstraat 13

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Kwartelstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwartelstraat 13?

De prijsindicatie voor Kwartelstraat 13 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Kluis is €226.000. Dat komt neer op circa €2.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwartelstraat 13 zich tot de wijk Kluis?

Kwartelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 84 m² in de wijk Kluis. De buurt telt 2.485 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.347 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwartelstraat 13?

Kwartelstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Kluis, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kwartelstraat 13 vergeleken met de buurt?

Kwartelstraat 13 heeft 84 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 235 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Kluis ligt de gemiddelde woningwaarde op €226.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwartelstraat 13 en wat betekent dat?

Kwartelstraat 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwartelstraat 13?

Kwartelstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 131 m².

Hoe is de woningmarkt in Kluis?

De wijk Kluis in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.805 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €226.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kluis?

Vanuit Kwartelstraat 13 in Kluis bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.