Streetview Olterdissenstraat 21 Geleen

Olterdissenstraat 21, 6164 JA Geleen

274 m² Bouwjaar 1960 Label D

Olterdissenstraat 21 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 274 m² en een perceel van 892 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
274 m²
Perceeloppervlakte
892 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Olterdissenstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olterdissenstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Locatie van Olterdissenstraat 21

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Olterdissenstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Olterdissenstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €803 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olterdissenstraat 21 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Olterdissenstraat 21 is een woonhuis van 274 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olterdissenstraat 21?

Olterdissenstraat 21 is een woonhuis in Geleen-Zuid, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Olterdissenstraat 21 vergeleken met de buurt?

Olterdissenstraat 21 heeft 274 m² woonoppervlakte. Het perceel is 892 m². In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olterdissenstraat 21 en wat betekent dat?

Olterdissenstraat 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Olterdissenstraat 21 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olterdissenstraat 21: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.