Streetview Jasparstraat 20 Geleen

Jasparstraat 20, 6164 HX Geleen

163 m² Bouwjaar 1957

Jasparstraat 20 is een woonhuis in Geleen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m² en een perceel van 286 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €220.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
286 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Jasparstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Geleen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Geleen

4830 Inwoners
2460 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2629 Woningvoorraad
€220.000 Gem. woningwaarde Geleen-Zuid
53% Koopwoningen
2.377 Inwoners per km²

Locatie van Jasparstraat 20

Vergelijkbare woningen in Geleen

Veelgestelde vragen over Jasparstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Jasparstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Geleen-Zuid is €220.000. Dat komt neer op circa €1.350 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jasparstraat 20 zich tot de wijk Geleen-Zuid?

Jasparstraat 20 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Geleen-Zuid. De buurt telt 2.629 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jasparstraat 20?

Jasparstraat 20 is een woonhuis in Geleen-Zuid, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jasparstraat 20 vergeleken met de buurt?

Jasparstraat 20 heeft 163 m² woonoppervlakte. Het perceel is 286 m². In Geleen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €220.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Geleen-Zuid?

De wijk Geleen-Zuid in Geleen (Limburg) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €220.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Vanuit Jasparstraat 20 in Geleen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geleen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jasparstraat 20: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geleen-Zuid?

Recreatie nabij Geleen-Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Jasparstraat 20?

Een woningrapport voor Jasparstraat 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Geleen-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.